Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu płatności za zamówienie rozpoczynamy jego realizację i w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych wyślemy je do Ciebie. Będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac. 

Jeśli zależy Ci na czasie - wybierz płatność za pośrednictwem PayU. W ciągu kilku chwil dotrze ona do nas i będziemy mogli zająć się realizacją Twojego zamówienia. 

Wszystkie drzewka wysyłamy wybraną przez Ciebie w procesie zamówienia firmą kurierską, która dostarczy Twoją choinkę w maksymalnie 2 dni robocze od momentu wysyłki z naszej plantacji. 

Każde drzewko jest dokładnie zabezpieczone by zminimalizować ryzyko uszkodzenia podczas transportu, więc nie musisz się martwić o nie - na pewno dotrze do Ciebie w doskonałym stanie.

I serdeczna prośba :) Pamiętaj by w zamówieniu podać prawidłowy adres e-mail i numer telefonu - kurier będzie kontaktował się z Tobą by poinformować Cię o tym, że ma dla Ciebie przesyłkę.

Zamówienia dostarczane są od poniedziałku do piątku. Ostatnie dostawy realizujemy 23 grudnia 2015 r.

» koszt dostawy

 

Forma płatności

Dla Waszej wygody zapewniamy dostęp do bezpiecznych płatności elektronicznych obsługiwanych przez firmę PayU. To najlepszy sposób by przyspieszyć realizację zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto są przelewane zazwyczaj natychmiastowo.

Możecie również skorzystać z opcji przelewu tradycyjnego bezpośrednio na nasze konto.

Choinkomat.pl 
ul. Brązowa 55/13
70-781 Szczecin

nr konta: mBank SA 74 1140 2017 0000 4902 0845 0100

Prosimy by w tytule przelewu zawsze podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko zamawiającego. W przypadku przelewów tradycyjnych realizację zamówienia rozpoczynamy dopiero po zaksięgowaniu należności na naszym koncie.  

» formy płatności 

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl