Dlaczego choinka przez internet

Pomyśl: jest kilka dni do świąt, a tu nagle musisz jeździć po mieście, szukać miejsca do parkowania, wybierać choinkę po ciemku, w deszczu, zimnie i wietrze, męczyć się z dźwiganiem ponad 20 kg drzewka, ryzykować pobrudzenie auta i corocznego zniechęcenia zakupem choinki. Więc zamiast biegać po sklepach i targowiskach, w poszukiwaniu jednej idealnej choinki, czy nie lepiej od razu taką otrzymać, prosto pod drzwi?

Zamów choinkę na Choinkomat.pl, prosto z jednej z największych plantacji jodły kaukaskiej w Polsce! Zajmujemy się uprawą i sprzedażą choinek od ponad 10 lat. Sprzedaliśmy już setki tysięcy drzewek, które sprawiły przyjemność naszym Klientom w całej Polsce.

Sprawimy, że Twoje święta będą przyjemniejsze! We współpracy z solidnymi firmami kurierskimi zapewnimy transport Twojej choinki prosto pod wskazany przez Ciebie adres, do domu czy do biura. Na czas i bez kłopotu!

Zamawiając u nas choinkę, masz: 

  • pewność, że pochodzi ona z profesjonalnej plantacji idealnych choinek (nie wycinamy drzewek z lasu!),
  • gwarancję świeżości i jakości – choinkę troskliwie wybieramy spośród 8 milionów drzewek, wycinamy lub przesadzamy do doniczki specjalnie dla Ciebie,
  • dostawę drzewka wprost pod Twoje drzwi, na terenie całej Polski,
  • spokój przed świętami, który od dawna Ci się należy,
  • radość z posiadania trwałej i wyjątkowo pięknej choinki.

My wybieramy i dostarczamy, Ty przystrajasz.

Nie może być prościej :)

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl