jodła kaukaska w doniczce (STANDARD), 50-75 cm

Dostępność: brak towaru
Cena: 49,00 zł 49.00
Cena netto: 39,84 zł
ilość szt.
Pin It

Opis

W tym roku zapowiadają się lepsze święta – wspaniała choinka sama przyjdzie do Ciebie, do domu.

No, może nie całkiem sama, bo to my ją dowieziemy. Pewne jest to, że Ty już nie musisz męczyć się z szukaniem, wybieraniem, pakowaniem do samochodu, przewożeniem, wyładowaniem i wnoszeniem! My ją dostarczymy, Tobie pozostaje tylko pięknie ją przystroić.

Jodła kaukaska (Abies Nordmanniana) to jedno z najładniejszych drzewek na choinkę świąteczną o charakterystycznym stożkowym kształcie. Posiada grube, sztywne gałęzie i jest bardzo gęste, rozłożyste u dołu drzewka i proporcjonalnie węższe przy wierzchołku. Tzw. korona jest najbardziej regularna ze wszystkich drzewek iglastych. Igły jodły kaukaskiej są długie, ciemnozielone, miękkie i niekłujące. Jodła ceniona jest ze względu na swoją trwałość oraz walory estetyczne i szlachetny wygląd – w przeciwieństwie do popularnych i tańszych świerków, igły jodły zasychają i nie opadają kiedy choinka stoi w domu. Dzięki temu drzewko może być w domu przez ponad miesiąc i cały czas efektownie wyglądać. Jodła nie wydziela zapachu, dlatego jest polecana dla alergików.

Nasze jodły pochodzą z plantacji na Pomorzu Zachodnim, gdzie od ponad 10 lat sztab ludzi starannie je dogląda, przycinana i pielęgnuje. Na koniec wybieramy tylko piękne, proporcjonalne, ciemnozielone, piękne świąteczne choinki – i taka właśnie trafi do Twojego domu.

Drzewka są uprawiane na plantacji i rosną w ziemi. Dopiero przed wysyłką są wykopywane i przesadzane do doniczek z fragmentem korzenia. Szansa na przyjęcie się takiego drzewka w ogrodzie jest niewielka. Prosimy mieć to na uwadze podczas dokonywania zamówienia.

Charakterystyka choinki klasy standard:

  • regularny, stożkowaty kształt,
  • nieco mniej gęste drzewko – od 3 do 4 gałęzi na okółku,
  • możliwe drobne nieregularności w budowie choinki,
  • możliwość pojawienia się drobnych prześwitów między gałęziami.

Wysokość drzewka mierzona jest od górnej krawędzi doniczki. 

Wymiary doniczki:

  • średnica: 21 cm
  • wysokość: 20 cm

 

W przypadku zakupu choinek, Klient dokonuje zakupu towaru o cechach określonych w sklepie internetowym np. wymiary, gęstość gałęzi, kształt itp. Przedmiotem umowy sprzedaży nie jest choinka uwidoczniona na zdjęciu.

Opinie o produkcie (3)

9 listopada 2016

kupiłam do biura do kuchni. Fajna niespodzianka, od razu miła atmosfera była w firmie

9 listopada 2016

Mała ale byk :D.

2 grudnia 2016

Polubiłyśmy się z tą choineczką. Uśmiecham się na jej widok

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl